o nas...

W obecnych czasach, co raz częściej zwracamy uwagę na jakość produktów, zaufanie do dostawców czy choćby oferowany serwis, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Ale oczywiście zawsze wszystko to powinno być w parze z jak NAJLEPSZYMI CENAMI. Dlatego my z naszej strony z każdym dniem robimy wszystko aby zachować SYNERGIĘ w wszystkich tych płaszczyznach.

pexels-fauxels-3182826_Easy-Resize.com
chris-barbalis-98731-unsplash.jpg
Kim jesteśmy

grupa fresh

   Branży dystrybucji maszyn i urządzeń do poprawy jakości powietrza jest nam znana już od 1995 roku. Bo to właśnie wtedy zaczęła się nasza przygoda z urządzeniami czyszczącymi. Przez kolejne lata wraz z zaawansowaniem technologii a co z tym związane, również i wzrostem doświadczenia naszego zespołu wraz z kadrą zarządzającą, zaczęliśmy rozwijać się w kierunku Hi-Tech. Kolejne lata odkrywały co raz to nowe wyzwania, które przez naszą wytrwałość i dążenie do celu udało nam się w pełni opanować. Co zaprocentowało zdobyciem przede wszystkim zaufania klientów, dostawców oraz partnerów biznesowych. A wraz z progresem naszej działalności również i pozyskany kapitał zaczął otwierać przed nami nowe możliwości, co przyczyniło się do poszerzania inwestowania w nowe branże. I tak od 2020 roku działalność naszej firmy to obecność w branży medyczno-technicznej, spożywczej oraz rynku nieruchomości. Grupa Fresh zarządza markami własnymi tj. Fresh aiR2, Fresh & Air, Fresh SmaczneGo!, Fresh Pharma i Fresh Appartments.

47

Pracowników & Współpracowników

7

Biur Regionalnych

nasze produkty to kombinacja

luxusu & natury

      Nowoczesny design, zaawansowana technologia opatentowana przez producenta i to co najważniejsze WYSOKA SKUTECZNOŚĆ działania, tak w skrócie można opisać flagowy produkt naszej firmy. Na rynku międzynarodowym urządzenie nie mające sobie równych, które naszym klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym dostarcza 100% BEZPIECZEŃSTWA w oddychaniu niwelując praktycznie do zera zanieczyszczenia z powietrza. Dlatego Ciśnieniowy Oczyszczacz Powierza R2 Premium Edition stał się naszym ulubionym produktem – przede wszystkim docenianym przez jego użytkowników. To również sprawiło, że pozostałe produkty łączą w sobie innowacyjność techniczną, designerską i w zgodzie z naturą. A nad wszystkim czuwa wykwalifikowany dział Research & Development  naszego partnera strategicznego. 

ritello purello kuchnia.001

Jako Dystrybutor Fabryczny firmy Librex producenta Urządzeń Oczyszczających Powietrze z serii R2 PE, wypełniamy wszystkie zlecone projekty oraz inwestycje zarówno w skali ogólnokrajowej jak i lokalnej. 

Prowadzimy również dystrybucję po przez własne kanały sprzedażowe oparte na życzeniu indywidualnej obsługi klienta. Wraz z dystrybucją nieodzownie łączy się obsługa serwisowa, za którą odpowiedzialny jest Serwis Fabryczny firmy Librex. 

nauka &

rozwój

„Wierzymy, że każdy biznes, każde nowe przedsięwzięcie zawsze będzie warte tyle, ile sami jesteśmy warci” Dlatego nasz zespól to połączenie wieloletniego DOŚWIADCZENIA z MŁODOŚCIĄ, która w błyskawicznym tempie wskazuje  potrzeby obecnego rynku. Co pozwala nam dopasować naszą ofertę dla całego przekroju naszych odbiorców.

ritello r2 z boku.001_Easy-Resize.com

Dlatego realizacje naszych projektów są zawsze wykonywane z uwzględnieniem potrzeb ale i życzeń Naszych Klientów. Gdzie każdy Inwestor ma pewność, że realizacja zawsze jest zgodna z ustaleniami a rozwiązania ewentualnych problemów leżą po naszej stronie. I właśnie ta dbałość o każdy szczegół pozwala nam z góry zadbać również o finanse naszych Klientów. 

chcesz wiedzieć więcej